Для бізнесу
Меню

Реєстрація

Шановний клієнте!

Для реєстрації в Особистому кабінеті НЕ потрібно відвідувати енергоофіси, всі дії можна виконати ДИСТАНЦІЙНО:

Крок 1. Надсилайте заповнений лист-заявку на електронну адресу Вашого персонального менеджера чи енергоофісу, в якому Ви обслуговуєтесь.
Контакти енергоофісів на період карантину доступні за посиланням.

Крок 2. На поштову скриньку, яку Ви вказали в офіційному листі, протягом 2-х робочих годин буде надіслано код для активації в Особистому кабінеті.

Крок 3. Перейдіть за посиланням, вказаним в отриманому електронному листі та введіть код активації.

Крок 4. Для завершення процедури реєстрації, обов’язково змініть дані для входу на свій унікальний логін і пароль, які надалі будете використовувати для входу в Особистий кабінет.

Переваги, які Ви отримаєте при оформленні електронно-цифрового підпису (ЕЦП):

  • зможете дистанційно надавати звітність, в т.ч. показання приладів обліку до YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») без дублювання їх у паперовому вигляді чи на електронну адресу;
  • зможете отримувати документи за результатами розрахунків від (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») з цифровим підписом та інші документи, а саме: рахунок-розшифровку нарахувань щодо активної електроенергії, акти прийняття-передавання товарної продукції (активної електроенергії), інформаційні повідомлення щодо стану розрахунків за всіма видами нарахувань. 

Оформити електронно-цифровий підпис (ЕЦП) можна за посиланням: http://cesaris.itsway.kiev.ua/gendoc/

 
Якщо лист не надійшов (у т.ч. його немає у «спамі»), скористайтеся формою для повторної відправки листа або зверніться до Вашого персонального менеджера, дистанційного енергоофісу, в якому ви обслуговуєтесь (перелік) чи за телефонами контакт-центру YASNO (056/067/050) 770-11-50.